Originální merchandise jako marketingový nástroj vaší firmy

Chcete, aby váš team dělal firmě reklamu nejen v práci, ale i ve volném čase? Chcete v zaměstnancích upevnit pocit, že patří do teamu? Chcete jim nebo i svým obchodním partnerům dopřát zajímavé benefity? Chcete z firmy vytvořit “love brand”?

Většina firem začíná chápat, že originální, stylový a kvalitní merchandise je jedním z moderních marketingových kanálů. Nejen věci k nošení do práce, ale i oblečení a doplňky na sport a volný čas mohou přirozeným způsobem šířit povědomí o vaší firmě.

Připravíme komplexní merchandise kolekci ve vašem stylu. Navrhneme vám designové možnosti jednotlivých produktů na základě dodaného loga, grafiky či ucelené korporátní identity. Vybereme zajímavý a velmi kvalitní textil tak, aby ho členové vašeho teamu opravdu chtěli nosit. Osobně s vámi zkonzultujeme veškeré možnosti v našem showroomu nebo rádi zajedeme k vám.

Firemní merchandise nemusí být zdaleka jen triko nebo mikina. Možností je spousta od oblečení na nošení v práci až po doplňky na volný čas. 

Jezdíte na kole nebo běháte? Nechte týmu udělat originální a kvalitní dresy, třeba i se jménem na zádech.
Chodíte běhat nebo do fitka? Věnujte týmu čelenky, gymbagy a ženám legíny.
Jezdíte na hory? Originální nákrčníky nebo pletené kulichy se budou určitě hodit.

Využijte našeho servisu stejně jako subjekty, pro které jsme realizovali firemní merchandise, jako například Mercedes-BenzAlbi, Big Shock!OlympusSTRVSocialbakersMews SystemsNápojová ambulance, Generali Investments a mnozí další. 

Ukázky naší práce najdete na těchto odkazech:

V případě zájmu o další informace nebo osobní schůzku nás určitě kontaktujte!